BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nofrillz

2009-03-13

recessionista: kriziškai atrodyti madinga

ar reikia stebėtis, kad daugelis podiumų korifėjų toliau apsimeta, kad galima po senovei taškytis pinigais - už nieko bendro su tikrąja verte neturinčias sumas tikrai lengviau parduoti auksais žibančius batus, rankines ir deivių tunikas, kurioms reikia galybės brangaus audinio.

tuo tarpu pasitaiko ir taikliai interpetuojančių krizę - pvz. tom binns su savo auskarais, kuriuose brangakmeniai - tik žodžiai ant metalinių plokštelių.


šiandien, kai amerikiečiams tampa gėda puikuotis prabangiais automobiliais, nes aplinkui tūkstančiais daugėja bedarbių, buvusieji fashionistas turėtų transformuotis į recessionistas.

Madingos recessionistos įkvėpimo pasisems didžiosios depresijos laikų filmukuose ir nuotraukose, o mano apibendrinimai tokie:

1. šalin vulgarius blizgančius automobilius ir highendinius dviračius.
stilinga recessionista į darbą važinėja dėvėtu miesto dviračiu (gali būti ir gucci:). jei reikia kažką daugiau vežti ar toliau keliauti, idealu - zaporožietis, didesniems snobams - senoviškas fiat500, mini ar kita miniatiūra.

2. kuo daugiau suknelių.
ypač tinka juodos, pilkos, smėlio, tamsiai mėlynos spalvos. pablukimas- privalumas. taip pat gerai atrodys šiltam metų laikui per storo ar šaltam per plono audinio  bei smulkiai gėlėta. ilgis - iki pusės blauzdų. kažko panašaus geriausia ieškoti ne lindexe ar zaroj, o - secondhanduose.3. prie sunkelių nešiojamos  storos kojinės ir vyriško tipo batai.
spalvos: juoda, ruda, pilka, žalia, mėlyna, bordinė. prie lakinių paulsmith'ų turėtų atrodyti super. uggsai tam ir sugalvojo “cardy” = batai+megztos kojinės viename.4. beretės ir tautiniais raštais margintos skaros.5. vintage lagaminai ir priešpiečių dėžutės.
lagamine verta nešiotis seno leidimo knygų, ypač klasikinių rusų k. - tai kur kas stilingiau nei amerikietiški marketingo vadovėliai, taip pat seną juostinį fotoaparatą ir močiutės vestuvių nuotrauką. ir mesti tą valgymą kavinėse - kur kas stilingiau namų gamybos sumuštiniai ir butelis “borjomi”.6. ne mainstreaminiai kvepalai senoviškuose buteliukuose.
pvz. anick goutal arba etat libre d'orange “jasmine&cigarette”, bet tuomet turit turėti kandiklį ir kalbėti prancūziškai.

Rodyk draugamsKomentarų – 2 »

  1. tie auskarai su uzrasais - super ideja :O

       Linas Sablovskis — 2009-03-18 @ 23:51

  2. Labai įdomus pastebėjimas, kad stilingiau valgyti savo sumuštinį, gražiai ir tvarkingai įpakuotą, nei tose kavinėse, kurios tokios… neįdomios?

       Borjomi mineralinis vanduo — 2014-02-02 @ 17:03

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.