BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nofrillz

2009-08-09

good morning, morning rose

lyg užuosdama trendą, dar žiemą ranka nutįso iki rožių kvapo rankų kremo - atrodė toks nemadingas oldskoolas, o dabar gi - madingasis vintage.

pagaliau išaušo diena baltos odos ir natūralių plaukų gerbėjoms, prabundančioms mergaitiškuose pataluose, lovose su aukšta metaline ar tekstiline atkalte.

būtinasis jų atributas - rožių vanduo ir lūpų bizgesys (rasime ir l’occitane, ir body shope, ir pas įvairius dizainerius). tik buteliukai galėtų su senovišku purverizatoriumi.

ir penktą valandą būtiniausiai earl grey english tea su pienu iš porcelianinio puodelio + garsieji imbieriniai ir anyžiniai “skonio ir kvapo” sausainiai.

ir geriausia, jog tai būtų sode, kuriame auginamos tikros - besiskleidžiančios ir kvepiančios rožės, blogiausiu atveju balkone ( beje, žiemą sodinukų buvo pirkti net “maximoje” - taigi savają jau buvo galima užsiauginti).

dar būtų gerai kalbėti angliškai su britišku akcentu, valdyti prancūzų ir šalia rusų ambasados tvenkinių originalo kalba skaityti “воина и мир” (ne tik nešiotis a&v rankinę analogišku pavadinimu:)

šiuolaikiniai vyriškiai tokioms damoms, vargu, ar rimtai paasistuos, nebent pasiūlys pajodinėti tikru žirgu ir per kurjerį atsiųs ką nors iš “agent provocateur”:)

Patiko (0)

Rodyk draugamsNėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.