BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nofrillz

2009-07-08

rentgenas pirkėjo krepšeliui | 2

Tema: anticonsumerismmiss consumer @ 20:03

prieš metus nurentgenavau savo pirkinių krepšį ir praktiškai viešai pasižadėjau pasitaisyti. ką gi - metai jau apsisuko ir tenka revizuoti pažadus ir pasiremti naujausia privačia statistika.

1. būdos kaštų nesumažinau, jie netgi padidėjo 14%, tačiau paguoda ta, kad nebeprisidedu prie dalkios pelnų augimo. apskritai būdos dalis mano krepšelyje padidėjo nuo 34 % iki 46%, kas šiaip nėra gera žinia visų kitų prekių pardavėjams ir paslaugų teikėjams.

2. stabilią 7% dalį mano krepšelyje užimantiems svaigalams per pastaruosius metus išleidau 14% mažiau. dėkui iki premia kortelei.

3. ėdalui sutaupyti nesitikėjau ir, nors daugiau galvojau ką perku, išleidau 8% proc. daugiau, o pietums net 27% daugiau. blogai ir tai, kad maisto dalis išlaidų krepšyje išaugo nuo 11% iki 14%, o pietų nuo 6% iki 9%.

4. linksmoji dalis - drapanos, kurių išlaidų dalis mano krepšyje smuko nuo 23% iki 9%, faktiškai išlaidas sumažindama 67%. аčiū ir tinkai ir secondhandam, parduodantiem naujas benetton velvetkes už 3lt.

5. įdomus reikalas ir su skaitalais, kurių išlaidos emule, mainyk ir sena dėka sumažėjo net 80%, nors skaičiau ne mažiau, o gal ir daugiau.

6. tiesa, dėl eksperimentų su “žaliais” produktais kosmetikai išlaidos padidėjo, tačiau gymams ir kitoms procedūrėlėms - sumažėjo gerokai.

taigi vienintelis dalykas, kurį reiktų pareguliuoti - pietūs, juolab kad pasitenkinimas iš gaunamos kokybės gana abejotinas. kai kurios įstaigos dar nesusiprotėjo, kad kainą reiktų pamažinti kokių 20-30% porcijų sąskaita.

Patiko (0)

Rodyk draugams1 komentaras »

  1. o dėl skaitalų, juk visada dar yra bibliotekos! :)

       proz — 2009-07-29 @ 21:04

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.