BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nofrillz

2009-02-07

kasininkių tūpėjimo metas

vis norėjau paantrint nesenam tyrimui, kuris, tiesa ne lietuviškas, bet kalba apie tai, kad kas trečias pirkėjas yra nelojalus ir, turint galvoje jo didesnę perkamąją galią, jį sunervinti galima ne daugiau nei tris kartus (po trečiojo gali įvykti negrįžtami procesai).

o lietuviški prekybcentriai sugeba tai padaryti lygioje vietoje. ir netgi tą daro kaktomušiškai ir periodiškai. pvz:

1. maximos kasininkės - užsiraukusios šiknos, nepratusios net elementariai pasisveikinti. į “ačiū” jos taip pat neatsako. po iki, kurio kasininkės be didelių pastangų išspaudžia ne tik pasisveikinimą bet ir “geros dienos”, šitas aspektas žiauriai rėžia akį. žodžiu, užsiraukusių snukių karalija.

2. rimi kasininkės bene didžiausios flegmos. jos arba, tingėdamos atleisti kokį mygtuką, nestabdomai suka prekių takelį,  arba tai daryti iš viso tingi - pasistumk, mol, prekes pats.

3. kai kurios iki kasininkės neretai tokios proto vargšės (neskaitant juodų panagių), kad net nesuvokia, kaip aptarnauti iki korteles. kai pasakai, “iš kortelės”, žiūri nesuvokdamos, ko iš jų nori nori, kai pasakai, kad pinigų nuskaitymui nereikia papildomą kartą braukti kortelės žiūri nesuvokdamos arba kartais padrasko akis, kad nemokytum jų dirbti.

nors mano pastebėjimai remiasi keliomis konkrečių tinklų parduotuvėmis, tačiau pasikartoję bent po kelis kartus trumpame laiko periode. būčiau visom keturiom už, jei tinklinėms žmonių tūpinimo mašinoms būtų uždėti apribojimai. gal pagaliau rastųsi bendruomeninių parduotuvėlių, kur dirbtų žmonės. kitaip geriau jau “bitutės“.

Rodyk draugamsKomentarų – 4 »

 1. na, kaip čia pasakius, kai už minimumą šitaip art reikia, tai ir šypsotis noras atšoka :) reikia suprasti ir jas, kad ateina visokių pirkėjų, kurie suėda nervus, ir jautresniam žmogui visai ne daug reikia :) galiausiai būna susitaikymo stadija, kai ant visko padeda, ir joms jau vienodai :D

     Martis — 2009-02-07 @ 15:41

 2. hm, panašu kad proto vargšiškumu pasižymi tu, missconsumer. užjaustum, nelaimingi žmonės. norint gauti kitokį aptarnavimą reikia eiti į (kurti, stegti) mažas parduotuvėles.

     egidijusk — 2009-02-07 @ 16:19

 3. jos pačios patirtų mažiau neigiamų emocijų, jei mažiau jų skleistų. yra ir pavyzdžių, kai maloniai besielgiančios kasininkės sulaukia adekvataus elgesio iš pirkėjų.

  kai kuriems siūlau skaityti dar kartą: būčiau visom keturiom už, jei tinklinėms žmonių tūpinimo mašinoms būtų uždėti apribojimai. gal pagaliau rastųsi bendruomeninių parduotuvėlių, kur dirbtų žmonės.

     miss consumer — 2009-02-08 @ 00:12

 4. atleisk - skaitau pažodžiui tavo paboltintus (svarbiausius) žodžius. net satyra nekvepia, grynas varymas. patirtum mažiau neigiamų emocijų iš kasininių, jei pati jos mažiau skleistum.

     egidijusk — 2009-02-09 @ 06:09

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.