BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nofrillz

2009-03-24

costume&cigarette: ana mados infekcija

bandau suvokti, ką šiemet pasakė “mados infekcija”. taip, paulauskas buvo smagus kaip visuomet, šarkauskas suintrigavo vien dėl to, kad persikūnijo į venecijietišką pedrylą, o čepkauskas, na, kažkoks keistas - lyg ir įdomus, lyg ir nevisai.

apie merginas nelabai ką pasakysi. apie naujokus išvis.

todėl vis dar skaniai prisimenu praėjusių metų infekciją, kurioje ševiakovaitė su rimkute išpranašavo streikus, straukaitė - spalvoto žmogaus pasirodymą, be to ir kitkas žiūrėjosi smagiau.

tik kur dingo naujokės - olga prytkova & ina polotniak? nemačiau, neskaičiau, negirdėjau - o mados infekcija turėjo būti joms tarsi tramplinas?

tačiau krizės išvakarėse jų suknios buvo super. vien dėl to, kad priekis kuklus, santūrus (juozukas savo jubiliejui padarė net 40 vienodų “krizinių” suknelių), o naujokės jį apšoko - suknelių nugaras padarė tokias, į kurias atsisukę vyrai tikrai turėtų švilptelėt.

tai viena iš gražiausių kaunecko atviručių, primenančių, kad, siautėjant krizei, ypač malonu restorane paleisti vėjais bent vieną batų porą. tą vaizdą, pasirodo, skins.lt galima ant laptopo užsidėt.


įdomiausia, jog kostiuminės medžiagos drapiruotės, būdingos šiai kolekcijai, šiemet atsiras ir tarptautinėj baldų parodoje milane, bent jau pas tikrai įdomų gamintoją moroso (autoriai švedų studija “front“)

ir kaip nerealiai prie viso to dera mano anam poste paminėti kvepalai “etat libdre d’orange” “jasmine&cigarette”.

Rodyk draugams

2009-03-13

recessionista: kriziškai atrodyti madinga

ar reikia stebėtis, kad daugelis podiumų korifėjų toliau apsimeta, kad galima po senovei taškytis pinigais - už nieko bendro su tikrąja verte neturinčias sumas tikrai lengviau parduoti auksais žibančius batus, rankines ir deivių tunikas, kurioms reikia galybės brangaus audinio.

tuo tarpu pasitaiko ir taikliai interpetuojančių krizę - pvz. tom binns su savo auskarais, kuriuose brangakmeniai - tik žodžiai ant metalinių plokštelių.


šiandien, kai amerikiečiams tampa gėda puikuotis prabangiais automobiliais, nes aplinkui tūkstančiais daugėja bedarbių, buvusieji fashionistas turėtų transformuotis į recessionistas.

Madingos recessionistos įkvėpimo pasisems didžiosios depresijos laikų filmukuose ir nuotraukose, o mano apibendrinimai tokie:

1. šalin vulgarius blizgančius automobilius ir highendinius dviračius.
stilinga recessionista į darbą važinėja dėvėtu miesto dviračiu (gali būti ir gucci:). jei reikia kažką daugiau vežti ar toliau keliauti, idealu - zaporožietis, didesniems snobams - senoviškas fiat500, mini ar kita miniatiūra.

2. kuo daugiau suknelių.
ypač tinka juodos, pilkos, smėlio, tamsiai mėlynos spalvos. pablukimas- privalumas. taip pat gerai atrodys šiltam metų laikui per storo ar šaltam per plono audinio  bei smulkiai gėlėta. ilgis - iki pusės blauzdų. kažko panašaus geriausia ieškoti ne lindexe ar zaroj, o - secondhanduose.3. prie sunkelių nešiojamos  storos kojinės ir vyriško tipo batai.
spalvos: juoda, ruda, pilka, žalia, mėlyna, bordinė. prie lakinių paulsmith'ų turėtų atrodyti super. uggsai tam ir sugalvojo “cardy” = batai+megztos kojinės viename.4. beretės ir tautiniais raštais margintos skaros.5. vintage lagaminai ir priešpiečių dėžutės.
lagamine verta nešiotis seno leidimo knygų, ypač klasikinių rusų k. - tai kur kas stilingiau nei amerikietiški marketingo vadovėliai, taip pat seną juostinį fotoaparatą ir močiutės vestuvių nuotrauką. ir mesti tą valgymą kavinėse - kur kas stilingiau namų gamybos sumuštiniai ir butelis “borjomi”.6. ne mainstreaminiai kvepalai senoviškuose buteliukuose.
pvz. anick goutal arba etat libre d'orange “jasmine&cigarette”, bet tuomet turit turėti kandiklį ir kalbėti prancūziškai.

Rodyk draugams

2009-03-11

patys baisiausi batai 2009 printemps/été

Tema: Kitamiss consumer @ 22:27

praėjo metai ir jau galime palyginti, kokiomis “grožybėmis” iš kailio besineriantys dizaineriai šiemet žvejoja mados aukas, kurių piniginės ir seifai po finansų griūties dar ne visai ištuštėjo.

pristatau, kaip visuomet, nuo “kukliausių”.

10. Alexander McQueen
batai anglies, natos ir kitų naudingųjų iškasenų magnatų žmonoms/meilužėms/e.t.c.


9. yves saint laurent
simboliniai batai toms, kurios gyvena auksiniame narvelyje. galėtų priderinti dar ir nekaltybės diržą, kuris these days labai aktualus.


8. balenciaga
čia toms, kurios mėgsta baltus batus, bet dėl kažkokių priežasčių negali jų rodyti - kaip baltas rojalis su užvalkalu.

7. bruno frisoni
batai, planuojančioms po mirties  - kuri ištikti gali bet kada, ypač šniaukščiant baltus miltelius klubo tualete - atgulti tiesiai į auksinį sarkofagą

6. anna sui
brangios veislinės kumelės padabai


5. dolce ir gabbana
berniukai niekaip negali nuslėpti savo potraukio kuolams (i.e. falams) - apie tai byloja atskirtas kulnas


4. christian dior
karvė, įkinkyta auksu, lipa ant galvos nėščiai moteriškei - labai išraiškinga


3. prada
kai pameti lūžusį kulną, sprendimą ras jaunųjų technikų stoties ar puslaidininkių instituto inžinieriai - svarbu tik kad žaibas netrenktų.


2. viktor&rolf
negimusi povu, visada gali juo pavirst.

1. john gallianno
kosmodromas ir nieko daugiau. įdomu, kokiu kuru raketa varoma ir ar veikia katapulta.

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.