BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nofrillz

2009-02-15

australian uggs vs. russian valenki

žiema baigiasi, bet pats laikas galvoti apie žieminius batus, nes dargi galima pešti su nuolaida. man vis stovi galvoj ta mėtinė spalva, tik vietoj crocsų - ugg'sai.


bet brangūs bjaurybės ir dargi iš nudirtos gyvuliuko odos. ir šlykščiai nuvalkioti visokių jeniferanistonių ir pan.

pinigingi, bet sąmoningi piliečiai bent jau turėtų rinktis card'žius, kurie atrodo super su kokiu valkatišku švarkeliu ir katiliuku.

bet jei jau reikia atrodyt stiliovai, tai geriau už veltinius batus nieko nėra. ypač tiems, kas, kaip ir evaldas, prisimena sovietmetį, kuris, ką besakytumėt, turėjo savo žavesio.

rusiški valenki, kaip ir matrioškos, nacionalnaja dostoprimechatelnost. kas puikiausia - galima rasti ne vieną ir ne du fabrikus, kurie specializuojasi valenkų gamyboje ir daro tai fantastiškai. ir patys brangiausi turbūt kainuos kokį 100 Lt.

rusai dargi ir pasiprikolina: valenki ot “hugo boss” ir “adidas”.


visiškai nerealūs naminukai.

net lietuviai “made in moon” sugalvojo savo versiją, aptėkštą su guma - įdomu, kaip ji nešiojasi.

bet tikrai nieko nebus geriau už 30 lt kainavusius veltinius, kuriuos pats padizaininsi. tik svarbu nepamiršt kaliošų.

Rodyk draugams

2009-02-14

šilta ir miela šaunamoji dovana

Tema: Kitamiss consumer @ 12:07

Tęsiu pačios fainiausios šventės tematiką ir greta skaniausių prekybininkų sveikimų, jūsų dėmesiui pateikiu šiltą ir mielą ekskomisarų šaudyklos akciją, skirtą įsimylėjusiems.

Rodyk draugams

2009-02-13

n-14: ikiki berniukų kalendorius

Tema: media ir reklamamiss consumer @ 22:02

šitą “iki” valentininį šedevrą iš jų metinio kalendoriaus specialiai taupiau iki šiandien, tpsknt banaliausios šventės išvakarėms.

ar reikia komentarų?

kam olialia mergaitės, kam ikiki berniukai:)

Rodyk draugams

2009-02-07

kasininkių tūpėjimo metas

vis norėjau paantrint nesenam tyrimui, kuris, tiesa ne lietuviškas, bet kalba apie tai, kad kas trečias pirkėjas yra nelojalus ir, turint galvoje jo didesnę perkamąją galią, jį sunervinti galima ne daugiau nei tris kartus (po trečiojo gali įvykti negrįžtami procesai).

o lietuviški prekybcentriai sugeba tai padaryti lygioje vietoje. ir netgi tą daro kaktomušiškai ir periodiškai. pvz:

1. maximos kasininkės - užsiraukusios šiknos, nepratusios net elementariai pasisveikinti. į “ačiū” jos taip pat neatsako. po iki, kurio kasininkės be didelių pastangų išspaudžia ne tik pasisveikinimą bet ir “geros dienos”, šitas aspektas žiauriai rėžia akį. žodžiu, užsiraukusių snukių karalija.

2. rimi kasininkės bene didžiausios flegmos. jos arba, tingėdamos atleisti kokį mygtuką, nestabdomai suka prekių takelį,  arba tai daryti iš viso tingi - pasistumk, mol, prekes pats.

3. kai kurios iki kasininkės neretai tokios proto vargšės (neskaitant juodų panagių), kad net nesuvokia, kaip aptarnauti iki korteles. kai pasakai, “iš kortelės”, žiūri nesuvokdamos, ko iš jų nori nori, kai pasakai, kad pinigų nuskaitymui nereikia papildomą kartą braukti kortelės žiūri nesuvokdamos arba kartais padrasko akis, kad nemokytum jų dirbti.

nors mano pastebėjimai remiasi keliomis konkrečių tinklų parduotuvėmis, tačiau pasikartoję bent po kelis kartus trumpame laiko periode. būčiau visom keturiom už, jei tinklinėms žmonių tūpinimo mašinoms būtų uždėti apribojimai. gal pagaliau rastųsi bendruomeninių parduotuvėlių, kur dirbtų žmonės. kitaip geriau jau “bitutės“.

Rodyk draugams

2009-02-04

mainų ekonomika: finansiniai vs. prigimtiniai ištekliai

Tema: anticonsumerismmiss consumer @ 23:37

marijos žemėje labiausiai visiems rūpi kas išsimokėjo lišną premiją, ką veikia valinskas arba geriausiu atveju, iš kur gausim elektros kitais metais.

tuo tarpu pasaulyje, išskyrus trečiąjį, kuriam vis dar rūpi ką rytoj valgys, plinta mintys apie tai, kad tokia ekomoninė finansinė sistema, kokia buvo iki šiol, jau egzisuoti nebegalės.

protingi žmonės rogutes ruošia vasarą - buvęs rusijos oligarchas, tapęs antruoju šalies milijonieriumi, sugriuvus komunizmui - jau trejetą metų su šeima gyvena, kaip rusai sako, v glušy, ir viskuo, kas būtina, kiek įmanoma apsirūpina pats.

ir šarabanas nuo sveiko oro kitaip verda - neveltui žmogus ėmėsi diegti globalinę barterinę sistemą, tuo tarpu, kai (ne)laukiantys lito devalvavimo lietuviai iš savo ar valdžios durnumo nebesugeba nei krapo, nei česnako nei agurko savoje žemėje užaugint.

tuo tarpu lietuvoje  mainai tik žaidimų lygio ir, gaila, pavėluoto. jei mainyk.lt butų startavęs anksčiau, gal nebūtų smegenai taip lietuvaičiams susisukę, kad imtų na šyrokuju ruku gyventi avansu.


ir kas galetų paneigti, kad neilgai trukus ką mainyti turės tik tie, kurie bus sukaupę ne kritinę pinigų, namų ar mašinų, bet smegenų masę? o šių išteklių resursai šioje šalyje nesustabdomai senka.

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.