BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nofrillz

2007-05-28

ką daryt su rainbow socks?

kadangi wenceremos šiandien paskelbė: 

“Netradicionalams-ignoras amziams”

ką - man dabar išmest rainbow socks, kurias dar ketvirtadienį nukaliau JYSKe?:)

  

Rodyk draugams

kasdieninė dozė nuodų

šiandien prisiminiau, jog horoskopas man yra rekomendavęs (xe xeJ) chemikės profesiją, ir nusprendžiau pasidomėti, kuo mane kasdien nuodija higienos priemonių gamintojai. juolab, kad karts nuo karto kur ne kur pasirdo žinutės apie „dangerous beauty“. 

 

inetas man sako, jog vidutinis žmogus kasdien naudoja 9 skirtingus produktus su 126 skirtingais cheminiais ingredientais ir žada, jog aš nustebsiu sužinojusi, kokiais dalykais mus „puoselėja“ žinomi kosmetikos brandai. baisiausi, pasak visažinio www, - unilever, johnson&johnson, colgate palmolive ir proctor&gamble produktai. šalia jų tarpsta apsimetėlės natūralios kosmetikos kompanijos  - the body shop, l‘occitane ir pan., kurios greta chemijos padorumo dėlei įmeta keletą natūralių dalykėlių.

 

kadangi šitų nevartoju, apžiūrėjau savuosius vonios atributus. beje, turbūt nieko nuostabaus, kad kai kurie gamintojai vengia rašyti produktų sudėtį ant buteliukų - kai išmeti popierinę dėžutę, tikrint nebėra ką. taigis pasigiebiu savo švedišką (visada tikėjau, kad skandinavai turi daugiau sąžinės ekologiškumo prasme) sanex dušo želė.

 

 

 

beje prieš tai užsiminsiu, jog http://www.sanex.net/ savo vartotojams rodydamas patrauklius nuogus kūnelius įvairiomis pozomis, netgi bando paaiškinti, kokie aplinkos poveikiai kankina odą ir kaip ją gelbsti sanex. tačiau kažkodėl nenuostabu, jog teiginiai (kuriuos mano diletantiška cheminė analizė paneigs) nesiduoda nupastinami, nes pateikti flashu.

 

taigi sanex dušo želė butelis mane informuoja, kad kasdien mano odą pavaišina 18 ingredientų kokteiliu, neskaičiuojant vandens, iš kurių, pasak specialistų, blogiausias yra parfum, po kuriuo gali slypėti absoliučiai bet kas. 5 iš užrašytų indredientų žalingą chemiją pristanačiuose tinklapiuose įvardijami kaip pavojingi.

 

dažniausiai, beveik 90 proc. dušo želių, šampūnų ir dantų pastų pan., sutinkamas sodium laureth/lauryl sulphate (sls), kuris padeda jiems putoti, tačiau priešingai, nei norime vartodami kosmetiką, ištraukia drėgmę ir ilgainiui gerokai išsausina viską, ant ko patenka. tyrimais įrodyta, kad sls kenkia akims, įkvepiant nosies ir gerklės gleivinėms, toksiškas prarijus. Beje, sls dažnai apsitaiko 1,4-dioxane priemaišų, kurios yra tikėtinas kancerogenas, ir niekas nekotroliuoja ar jos yra pašalintos. Taigi sanex deklaruoja, kad su šiuo turbo chemikalu „keeps skin healthy“.

 

kiti itin populiarūs kosmetikos draugužiai – įvairių rūšių – metyl, propyl, butyl, ethyl - parabenai, prailginantys kosmetikos galiojimo laiką, tačiau kancerogeniški ir kenkiantys reprodukcinei sistemai. kadangi jie absorbuojami per odą, britų tyrėjai jau patvirtino, kad jų randama krūties vėžio audiniuose. Laimei, šitomis bjaurybėmis, skirtingai nei daugelis kitų, sanex nusprendė nesitaškyti.

 

dar mano sanexe yra sodium lactate ir lactic acid (palengvinantys darbą vėžį sukeliantiems uv spinduliams, imunotoksiški, erzinantys odą, keičiantys jos struktūrą, padedantys kitoms medžiagoms prasiskverbti giliau, net į kraujotaką), tocopheryl acetate (paprastai turintis kancerogeniškų priemaišų, alergizuojantis odą), cinko sulfatas (kenksmingas akims ir prarijus).

 

atrodo visai nedaug – tik beveik 28% sudėtinių dalių yra “nelabai geros”. ok, žinant situaciją, galima ją ignoruoti/toleruoti, tačiau kai nutylima, reklamuojama priešingai? kada kosmetikos magnatai sulauks teismų kaip mcdonald‘s?

Rodyk draugams

2007-05-26

politikų blogų sprintas: kubilius, atbėgęs po 2 metų, užėmė II vietą

šiandien delfi paskelbė, kad “opozicinės tėvynės sąjungos lyderis andrius kubilius atidarė savo internetinį dienoraštį - blogą http://www.kubilius.lt/.“ pasirodo štai prie ko priveda opozicija –  priverčia (jei pačiam nedaeina) naudotis nekontroliuojama media. gal taip kubilius pripažįsta, kad zuokas, kuris tą pradėjo daryti dar 2005 ir būdamas pozicijoje, bent šia prasme už jį gudresnis?

 

na bet kubilius savo ruožtu gali pasijusti protingesnis už socdemus, kurie čia dar nenuveikė nieko. kažkas bando gelbėti (ar naudotis situacija?J ) ir rašinėja http://www.kirkilas.lt/ , šmaikščiai kreipdmas nuorodą į tėvynės sąjungos www. aišku, kirkilas ir užsiėmęs, ir pozicijoje, ir, kaip sakė, vis dar tenkinasi dviejų meilužių (turėjo galvoj žiniasklaidą) poza.

 

http://www.paleckis.lt/ užimtas tėčio europarlamentaro, kita vertus, sūnaus algirdo, skirtingai nei kubiliaus, gal ant rašymo netraukia, tik ant dainų…beliekia i pensiją pasiraukęs brazauskas, su kristute jau atšventęs medines vestuves ir nebeskanus tspmi studentams. bet turiu itarima, kad pastarasis, kaip ir senieji banku valdytojai, visai nedraugauja su šiuolaikinemis komunikacijos priemonemis – tektų kristutei is bufetavos persikvalifikuoti iį mašininkes. o gal?

 

paksas iki blogo lygio nenusilleis - apie jį į http://www.paksas.lt/ xebra rašo pranešimus spaudai. serveriai.lt praneša, kad www adresas imbrasas.lt šiuo metu yra aktyvuotas ir paruoštas naudojimui. žiekit, tuoj ir išlys:)grįžkim prie kubiliaus. pasirodo, jis blogą paslapčia rašė jau nuo 05 10, bet nepasigyrė ir nieks neaptiko.

 

Įsidėjęs nuotraukėlę, kur jaukiai laimingas tarp knygų. O pagooglinus tai jokios gražiai ekspresyvios neatrasi – viešas gyvenimas, skirtingai nei knygų barikados, jam džiaugsmo neatneša.


įdomu, ką apie tai pasakytų tereškinas, vdu docentas, sociologas, populiariosios kultūros tyrinėtojas, išnagrinėjęs rytų europos moterų fotografijas įvairiuose virtualiuose moterų pažinčių tinklalapiuose ir pareiškęs, jog pokomunistinių šalių moterys virtualiuose pažinčių tinklalapiuose save erotizuoja ir pornografizuoja, save dažnai pateikdamos kaip gyvūnus, paaugles ar prievartaujamus objektus.

 o aš tegaliu prikibti prie gerb. kubiliaus pasakymo „mano mąstymas - rašytinis, minčių dėstymas raštu labai padeda disciplinuoti mąstymą, aš tai esu patyręs iš kitų savo ankstesnių veiklų ir kai neturi to disciplinos instrumento, jauti tam tikrą deficitą“.

prisiminus paskutinę šio autoriaus rašliavą apie rusijos sulaikymo strategiją, neperseniausiai publikuotą lietuvos ryte, smulkiomis raidėmis per visą puslapį, supranti, kad šiam žmogui su savidiciplina blogai. Kai nesigauna disciplinuotis, tai formaliai suskirstai visą palkodę punktais ir gaunasi 1. stiklainiai 2. agurkai 3. druska 4. nuvažiuoti į sodą 5. druska maximoj po 3 kapeikas. 6. stiklainiai nešvarūs. ir pan.

žo, sėkmės, p. kubiliau 

 

Rodyk draugams

2007-05-23

zara pavyzdys perveneckui

šiandien Ispanijos rūbų gamintoja “zara” atsiprašė izraelio žydų ultraortodoksų už tai, kad pardavinėjo vyriškus kostiumus, kurie prieštarauja jų religinėms nuostatoms - derino vilną ir liną.

musuose tarpstantiems prekybos ekonomikos asams, turiu galvoje p. rimanta pervenecka iš aprangos (kuri LT taip pat valdo ir zara), negėda dėl nieko.

cituoju: “didžiausia (lietuvių - aut. past.) problema - skirtinga samprata, kas yra kokybiškas daiktas. vakariečiui tai visų pirma madinga struktūra, modelis bei spalva. ir nebūtinai idealiai tiesios siūlės. negi sunku vieną kitą siūlą pataisyti, jeigu daiktas iš tiesų labai gražus ir madingas?” - sakė r. perveneckas

už tokį retorinį klausimą šios rinkos “ekspertui” - apvalus 2jetas. pirma dėl to, kad lietuviai, būdami darbštūs, negali pakęsti atgrubnagiškumo, kuris kainuoja anaiptol nepigiai, antra, dėl to, jog p. valdybos pirmininkas taip atitolo nuo savo klienčių, kad nebežino, jog nusipirkus brandinį rūbelį nėra jokio noro sėsti prie siuvamosios ar trenktis pas profesionalą/ę.

 taip kad sunku, p. perveneckai, ir ne tik persiūti siūles, bet ir toleruoti tiesmukišką durninimą

Rodyk draugams

2007-05-22

achtung: bernardinai su gėjų vėliava

Tema: media ir reklamamiss consumer @ 21:14

gaunasi taip, kad homoseksualus trojos arkliukas visgi pateko į viešąjį transportą, kur lipdukais reklamuojasi bernardinai.lt.

bernardinai.lt (katalikiškos pasaulėžiūros portalas), ar užsižiūrėjot į gėjų campaign'ą, kad savo logo nebematot? meskit pinigėlį naujam logotipui.

 

kitą panašų logo turi Lietuvos vartotojų kooperatyvų sąjunga, turbūt patenkanti į didžiausių LT įmonių TOP-40. šitie vargu, ar pasikeis - bulvarinė spauda jau prieš metus išjuokė:)

Rodyk draugams

gritė+delfinas

šiandien mus pasiekė nuostabi žinia - “Didžiausias sanitarinio-higieninio popieriaus gamintojas Baltijos šalyse AB „Grigiškės“ gegužės mėnesį Baltijos rinkai pasiūlė naujieną – spalvotą tualetinį popierių „Grite Vivo“. Spalvotą „Grite Vivo“ bus galima derinti prie interjero, naujas gaminys padarys namus jaukesnius ir palaikys šeimoje smagią nuotaiką”.

 

mano akims ir, juo labiau, vartotojiškam užpakaliui labiau įtiktų gritės (tikrai perku!) šikpoperis su delfinas.lt tekstais. Kur žiūri abiejų marketingistai? Vartotojų jutimo organai laukia inovacijų, o ne balto (štai tau spalvotas!), persiko ir rausvos spalvos popiero. nuoboduuuuu

Rodyk draugams

audre kudabiene, ar jūs lesbietė?

Tema: media ir reklamamiss consumer @ 18:43

vakar “shrovesh” (bent jau taip skamba audrės kudabienės lūpose) įsijautė į dievų žiniasklaidos (respect kolegai už to paties pavadinimo blogą) vaidmenį: nusprendė pasimurkdyti jau pridvėsusiame gėjų problemos akivare. tokia laida gi negali painterviuoti nei vieno protingo priešininko, kuris pažertų išganingos statistikos (pvz. apie tai, kiek gėjų užsiima pedofilija ar kitais eskaluojamais iškrypimais), tokios laidos mėsytė - buškevičiai, kurie savo kategoriškumui paremti neturi nei vieno svaraus argumento, arba gražuliai, kuriems nesvarbu nei ką nei apie ką. apie imbrasą su gėjiškais akiniais čia nekalbėsiu.

kai audrės intonacijas mėgdžiojanti kvaiša su mikrofonu (nb! ne žurnalistė) paklausia a.m. pavilionienės, ar ji lesbietė, ši netenka kantrybės. keista, kai inetelektualus žmogus neranda jokio sarkastiško argumeto atlėpausei - “mergaite, aš jau 30 metų studijavau ši reiškinį, kai tu išgirdai šį žodį” ar bent jau kažko panašaus.

panašu, kad ant tiltelio susitiko du durneliai: iš vienos pusės gėjai, kurie be kaktomušiškos reklamos ir vulgarių paradų nesugeba pasidaryti/nusipirkti subtilaus pijaro (jei jau reklama, tai kodėl nepratęsus istorinių asmenybių kampanijos ant viešojo transporto - ar žinai, kad x buvo homoseksualus?), kitoje vadinamoji ketvirtoji valdžia, net nebandanti apsimesti objektyvia ir maunanti medžiagą ant iš anksto pasigaminto kurpalio.

taigi man siuo metu dar “stovi” 2 klausimai: 1. ar nei vienoje pijaro agentūroje nedirba nei vienas gėjus? 2. audre kudabiene, ar jūs ne lesbietė?

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.