BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nofrillz

2009-03-24

costume&cigarette: ana mados infekcija

bandau suvokti, ką šiemet pasakė “mados infekcija”. taip, paulauskas buvo smagus kaip visuomet, šarkauskas suintrigavo vien dėl to, kad persikūnijo į venecijietišką pedrylą, o čepkauskas, na, kažkoks keistas - lyg ir įdomus, lyg ir nevisai.

apie merginas nelabai ką pasakysi. apie naujokus išvis.

todėl vis dar skaniai prisimenu praėjusių metų infekciją, kurioje ševiakovaitė su rimkute išpranašavo streikus, straukaitė - spalvoto žmogaus pasirodymą, be to ir kitkas žiūrėjosi smagiau.

tik kur dingo naujokės - olga prytkova & ina polotniak? nemačiau, neskaičiau, negirdėjau - o mados infekcija turėjo būti joms tarsi tramplinas?

tačiau krizės išvakarėse jų suknios buvo super. vien dėl to, kad priekis kuklus, santūrus (juozukas savo jubiliejui padarė net 40 vienodų “krizinių” suknelių), o naujokės jį apšoko - suknelių nugaras padarė tokias, į kurias atsisukę vyrai tikrai turėtų švilptelėt.

tai viena iš gražiausių kaunecko atviručių, primenančių, kad, siautėjant krizei, ypač malonu restorane paleisti vėjais bent vieną batų porą. tą vaizdą, pasirodo, skins.lt galima ant laptopo užsidėt.


įdomiausia, jog kostiuminės medžiagos drapiruotės, būdingos šiai kolekcijai, šiemet atsiras ir tarptautinėj baldų parodoje milane, bent jau pas tikrai įdomų gamintoją moroso (autoriai švedų studija “front“)

ir kaip nerealiai prie viso to dera mano anam poste paminėti kvepalai “etat libdre d’orange” “jasmine&cigarette”.

Patiko (0)

Rodyk draugams1 komentaras »

  1. aciu :)
    pakelet nuotaika:)
    mes nedingom
    ;)

       ina — 2009-04-24 @ 18:54

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.