BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nofrillz

2009-08-05

coco sans feu

Tema: media ir reklamamiss consumer @ 00:19

Neblogai sukaltas treileris, lesbo hint ir paryžiuje uždraustasis plakatas su rūkančia audrey tatou aka coco chanel žadėjo intriguojantį ir stilingą filmą.

ech tie high expecations - jų žlugimo a.tatou (kad ir kaip ji kam patiktų) neišgelbės. visa treilerio koncentracija filme išskysta - trūksta tiek kūrybinės, tiek kūniškos aistros, kuri įvaizdiniuose kūriniuose pripaišoma chanel.

panelės gyvenime buvo ir kur kas įdomesnių aspektų, nei užkabinta šiame naujausiame filme - pavyzdžiui, romanas su nacių šnipu, kaltinimas karo nusikaltimais ir  pan.

dvejetas taip išpromotintam filmui, kuris, suvartojus, palieka itin prėską - fui - skonį.

nemaža žala filmui - lygiai 0 seksualių vyrų, ko nepasakysi apie televizinę 2008 m. sukurtą chanel istorijos versiją.

joje jauną chanel visai sėkmingai vaidina slovakė barbora bobulova (minusas tik kad momentais primena palmirą galkontaitę:), užtat senoji - shirley maclaine  - super.

ir bravo dviems esminiams vyriškiams - sagamore stevenin (ettiene balsan) ir olivier sitruk (boy capelo - na ir kas, kad netinkamas anglo tipažui:)

taip, televizinė versija pažodinė ir stipriai romantizuota, tačiau jei nutylim negražius faktus, tai bent pasimėgaukim strong feelings - aistra ir kūryboje, ir santykiuose. niam.

Patiko (0)

Rodyk draugams1 komentaras »

  1. You could certainly see your skills in the paintings you write. The arena hopes for more passionate writers like you who are not afraid to say how they believe. Always follow your heart.

       numeriser vhsc — 2011-10-08 @ 22:58

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.